Mutlu Kediler Yarışması
Mukeder Derneği’nin ilkini 2018 yılında gerçekleştirdiği ‘International Happy Cats Show-İstanbul’(MUTLU KEDİ GÜZELLİK YARIŞMASI) organiazasyonunun Digital ve geleneksel PR ihtiyaçlarına cevap verdik. 2019 yılında ikincisini düzenleyecek olan MUKEDER bu organizasyon için ilkinde olduğu gibi gene bizleri tercih etti.

Organizasyon Hakkında

Başka Bir Dünya Sloganıyla ilk adımlarını atan MuKeDer | Mutlu Kediler Derneği Olarak Düzenleyeceğimiz ikinci Uluslararası Mutlu Kediler Yarışması “International Happy Cats Show İstanbul” a tüm kedi severleri davet ediyor olmanın tekrar haklı gururunu yaşıyoruz.

Happy Cat Show 31 Ekim – 1 Kasım 2019

International Happy Cats Show 2-3 Kasım 2019

Dünyanın en nadide ve özel şehirlerinden olan ve Asya ile Avrupa kıtasını birbirine bağlayan yegane şehir İstanbul Avrupa yakasında düzenlenecek olan yarışmamış CFA bünyesinde gerçekleşecek. Çeşitli ülkelerden çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacak katılımın 150 kedi ile sınırlı olacağı yarışmamızda 4 AB 2 SSP toplam 6 değerlendirme yapılacak. Tüm organizasyonlarımız PetZoo 7. Uluslararası Evcil Hayvan Ürün ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı kapsamında 31 Ekim – 3 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Sabah

NTV

İHA